Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodové derby Hlubočany vs. Kučerov 2:2 (1:1)

28. 6. 2009
 V neděli dne 28.6.2009 se na hřišti v Kučerově uskutečnil prestižní fotbalový zápas mezi Hlubočany a Kučerovem. Za krásného počasí (ikdyž to tak dopoledne vůbec nevypadalo) se nám podařilo sehrát kvalitní zápas proti silnému týmu kučerovských sportsmenů. Přes počáteční trable s lajnováním hřiště (bohužel nebyla jiná než namíchaná barva v odstínu růžová) a s nominací hlavního rozhodčího (nikdo se toho nechtěl chopit) se podařilo v 17.00 slavnostně zápas zahájit. Rozhodcovské píšťalky se nakonec ujal pan Zdeněk Vít st. a musím podotknout, že během zápasu zúročil své bohaté fotbalové zkušenosti, protože celý zápas odpískal s bravurou.
Domácí tým Kučerova nastoupil v bráně s Pavlem Štěpánem. V poli hráli: Radek Vít, Honza Zahradníček ml., Vašek a Ondra Šišmovi, Fana Šebek, Vojta Šubrt, Pepa Marjánek, Roman Pintrava, Vojta a Kuba Šírkovi, Milan Krejčí, Tomáš Valach, Tom a Vojta Nedělovi a Pavel Sychra.  Hlubočany reprezentovali tito borci. V bráně Vojta Hromek, v poli potom Petr Pokorný, Fana Kolář, Roman Zabloudil, Marek a Honza Baričákovi, Pepa a Jirka Kopřivovi, Mira Šmétka, Roman Slezák, Tomáš Bednařík, rodina Selingerova (Laďa st., Laďa ml. a Filda), Libor Broček Martínek a Jirka Gebeš. Ze zdrvotních důvodů se omluvili Kája a Pepa Sedláčkovi, v horkém sobotním podvečeru a nedělním dopoledni se jim totiž z "neznámých příčin" udělalo trošku nevolno!
Utkání mělo již od samého začátku ten pravý dramatický náboj a zaplněné kučerské tribuny se měly na co dívat. Kučerští se ujali vedení ve 20.minutě, Hlubočany stihly ale do poločasu vyrovnat a navíc ještě spálit několik vyložených brankových příležitostí. Všichni aktéři včetně rozhodčího byli tak zabráni do hry, že se první poločas hrál 52 minut. Po nutném občersvení v pauze mezi poločasy se podařilo Hlubočanům do druhé půle vstoupit lépe. V 55.minutě se ujaly vedení, toto vedení se jim dařilo bez problémů bránit až do poslední minuty, kdy Kučerov po rychlém brejku vyrovnal. Hlavní rozhodčí bezprostředně po vstřelené brance utkání ve 40. minutě ukončil. Mezi hráči již narůstala ůnava a navíc bylo 7 minut předehráno v prvním poločase. Následně se aktéři derby předvedli při střelbě pokutových kopů, při nichž se hlavně zaskvěli oba gólmani. Poté se mohli diváci, myslím si spokojeně, rozejít po svém.
Díky patří všem hráčům, rozhodčím, divákům a v neposlední řadě také obsluze výčepu a udírny!
Doufám jen, že se tímto znovuobnovila tradice hodových zápasů mezi Hlubočany a Kučerovem a příští rok se budeme moci znovu potkat v Kučerově na hřišti!
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář